11. ročník výstavy a soutěže plastikových modelářů Panthers Cup 2022

Akce je určena jak pro modeláře, tak pro širokou veřejnost, které učaroval tento svět miniatur, ve kterém nejde o funkčnost, ale o zmenšení skutečnosti. Modeláří mají samozřejmě možnost vystavit své vypiplané výtvory a soutěžit s nimi. Soutěž probíhá systémem líbí/nelíbí, nebo chcete-li “hobby”, či “porovnávačka”. Při tomto systému se nehodnotí každý model zvlášť, ale porovnávají se mezi sebou v rámci dané kategorie.

Součástí akce je i prodej modelů, doplňků, nářadí, barev apod. Pro ukrácení chvíle, nasbírání informací, nebo odpočinek, je možné využít doprovodný program.

Termín:
Sobota, 18. června 2022

Místo:
SPŠ na Proseku, Novoborská 2, Praha 9 – Prosek

Vstupné:
50,- Kč za osobu (děti do 15 let zdarma; soutěžící platí vstupné již ve startovném)

Program:
08:00 – 10:00 přejímka (registrace) soutěžících a modelů
10:00 zahájení soutěže a otevření pro veřejnost
16:00 ukončení
18:00 – ? afterparty

Parkování:
Informace o možnostech parkování bychom chtěli zvláště zdůraznit. S parkováním v okolí Střední průmyslové školy na Proseku je to vcelku komplikované, protože se jedná o bytovou zástavbu. Navíc na celém Proseku již fungují parkovací zóny.

Dále upozorňujeme na zákaz stání po obou stranách ulice Novoborská v úseku před budovou školy. Komunikace je v tomto místě obousměrná a nejednou zde došlo k dopravním komplikacím, které řešila městská policie.