Z předchozích let konání Panthers Cupu už víte, že každý ročník je věnován nějakému tématu (namátkou “Ve jménu krále”, “Afrika”, či “Zvířata). Modely mající nějakou souvislost s aktuálním tématem se tak dostávají do skupiny, která soutěží o hlavní cenu Panthers Cupu. Tou je štědrá poukázka na nákup modelů, či jiného modelářského materiálu v hodnotě 5.000,-Kč u www.mn-modelar.cz.

I letošní ročník má samozřejmě své téma a tím je “S přírodou v zádech“, jde tedy o modely veškeré vojenské i civilní techniky, diorámata, figurky a další, které jakkoli souvisí s přírodou, vše opět na fantazii každého soutěžícího…

Pro soutěžení o hlavní cenu musíte ale udělat jednu důležitou věc – u registrace sdělit jakým způsobem je model s tématem spojen a nechat si orazítkovat lístek s názvem modelu. Pokud nebude lístek označen, nemůže být ani v rámci tohoto ocenění hodnocen. Model tedy předem elektronicky nebo na místě zaregistrujte do jedné ze soutěžních kategorií a po převzetí lístku si jej nechte označit razítkem.