Fotogalerie ze soutěže ZDE

Gallery HERE


VÍTĚZNÉ MODELY A MODELÁŘI

WINNERS

Fotografie vítězných modelů lze shlédnout (slideshow) i ZDE

Photos available also HERE (slideshow)

A: Letadla


A1 – Vrtulová letadla 1/32 a větší

1. VILINGR Jakub – FW-190 D-9

2. MATUŠEK David – A6M5 Zero

3. NADEMLEJNSKÝ Martin – Brewster 239 Buffalo

A2 – Proudová letadla 1/32 a větší

1. ŠEBESTA Zdeněk – Aero L-29 Delfín

2. DROBÍK Oto – F-4F Phantom II

3. ZMEŠKAL Pavel – Me – 262 A

A3 – Vrtulová letadla – dvoj- a víceplošníky 1/48 a větší

1. NAVRÁTIL Petr – Albatros D.III

2. LEPESANT Franck – Nieuport 11

3. HRABAČKA Tomáš – KAWASAKI Ki-10 Perry

A4 – Vrtulová letadla 1/48

1. RICHTER Jiří – P-40F Warhawk

2. PAVEL Luboš – IMAM Ro.57bis

3. NYKODÝM Pavel – Z-37 T Argoturbo

A5 – Proudová letadla 1/48

1. HÁTLE Jaroslav – F-4E Phantom II

2. KOPECKÝ Jan – J35F Draken

3. HERMOCH Jan – F/A-18F VFA-103

A6 – Vrtulníky 1/48 a větší

1. STUDENÝ Tomáš – CH-46 D SEA KNIGHT

2. KOPECKÝ Jan – AH-64A Apache

3. BÍLEK Bohumír – AH-64D Saraf

A7 – Vrtulová letadla – dvoj- a víceplošníky 1/72

1. KARAŠENINNIKOV Andrej – Nieuport Ni-23

2. HUB Šimon – Fokker E.III

3. BRŮHA Jozef – Rumpler Taube 4C

A8 – Vrtulová letadla 1/72

1. VOTÁPEK Jiří – Bf-109 E-3 “Legion Condor”

2. SVOBODA Lukáš – T-6G Texan

3. NĚMEC Martin – Westland Wyvern S-4

A9 – Proudová letadla 1/72

1. POSPÍŠIL Petr – MiG-15 UTI

2. KOPECKÝ Jan – F-8E Crusader

3. ČERNÝ Martin – F-89 J Scorpion

AA – Vrtulníky 1/72

1. VOCHOC Martin – HH-60H Rescue Hawk

2. SVOBODA Lukáš – AH-64A Apache

3. BRŮHA Jozef – Westland Wessex HU.5

AB – Letadla a vrtulníky 1/144

1. ŠEBESTA Zdeněk – Tupolev TU-154 M

2. NĚMEC Martin – L-1049 G Superconstellation

3. KUBELÍK Miloš – F/A-18E Super Hornet

AC – Letadla a vrtulníky děti do 12ti let

1. NĚMEC Petr – Avia S-92

2. SVOBODOVÁ Kačenka – F-4U Corsair

3. JANOUŠKOVÁ Barbora – Boeing 737-800

AD – Letadla a vrtulníky děti do 15ti let

1. BLAŽEK Josef – Gloster Meteor F Mk.8

2. HAMBÁLEK Vít – P-39 Aircobra

3. MEDULA Tomáš – P-39 N Aircobra


B: Bojová technika


B1 – Pásová technika 1/35 a větší

1. HORT Michal – Pz.Kpfw. III Ausf. J

2. BUNC Marian – ISU152 Finland Army

3. POKORNÝ Petr – Jagdpanzer IV/70

B2 – Kolová a polopásová technika 1/35 a větší

1. KUBELÍK Miloš – M16 MGMC

2. ŠVEJDA Pavel – M2A1 Halftrack

3. VINICKÝ Milan – Scammel Pionier

B3 – Bojová technika 1/48

1. ŠTECHR Pavel – Volkswagen Type21

2. ŠUSTEK Jan – StuH III Ausf.G

3. KULHAVÝ Ondřej – Sherman Firefly IC, ČSOB 1.TP, Dunkirk 1

B4 – Pásová technika 1/72 a menší

1. ANDĚL Jiří – Pz.Kpfw. VI TIGER I Initial

2. ŠOBÍŠEK Pavel – Whippet

3. ŠVIHOVEC Petr – M2A2 ODS Bradley

B5 – Kolová a polopásová technika 1/72 a menší

1. KOUKOLÍČEK Jaroslav – Sd.Kfz 251/20 Ausf.D “UHU”

2. ŠTECHR Pavel – Morris Comercial + Bofors 40mm

3. HRDLIČKA Tomáš – P-15

B6 – Bojová technika děti do 12ti let

1. NĚMEC Petr – LCVP HIGGINS BOAT

2. TOMÁŠEK Jan – Dingo

3. DUŠEK Vojtěch – Willys Jeep

B7 – Bojová technika děti do 15ti let

1. ZMEŠKAL Marek – Kubelwagen

2. FOUD David – Sherman Firefly

3. HYNEK Jiří – T-34/76 Cast Turret


C: Figurky


C1 – Figurky do 65mm

1. LUKAČOVIČ Branislav – Švábsky rytier

2. DUFEK Milan – Buccaneer

3. KUBÁT Jaroslav – Celtic Warrior

C2 – Figurky od 65mm

1. TOMÁŠEK Pavel – Pippo Spano

2. DUFEK Milan – Nobelman

3. VLČEK Martin – Rytíř

C3 – Busty

1. LUKAČOVIČ Branislav – posledný templár

2. TOMÁŠEK Pavel – Veteran

3. SLOUP Václav – Josef Švejk

C4 – Viněty

1. VLČEK Martin – Taktická porada – Charkov

2. SÝKORA Pavel – Setkání u krále

3. KOCMAN David – Bitva u mostu Canturinom r. 1363

C5 – Fantasy

1. LUKAČOVIČ Branislav – sluha

2. BILIBOV Oleksandr – Airtis the battle gnome

3. VLČEK Martin – Poručík Wolf

C6 – Figurky – děti do 15ti let

1. KOCMAN Jakub – Rudý drak z Apocalipsy

2. NĚMEC Petr – ASTERIX

3. BLAŽEK Josef – US PILOT


D: Lodě


D1 – Plachetnice

1. HOUDA Vítězslav – Mayflower

D2 – Ponorky

1. KRČMÁŘ Zdeněk – IJN I 400

2. MELICHAR Jiří – IJN midget submarine Ko-hyoteki

3. DVOŘÁK Jiří – I-401

D3 – Lodě

1. KRČMÁŘ Zdeněk – IJN Akagi 1942

2. DVOŘÁK Jiří – USS Yorktown CV – 10

3. SVOBODA David – Varjag


E: Auto/Moto


E1 – Automobily závodní

1. HROMADA Petr – Peugeot 206 WRC TRW

2. LANDSFELD Josef – Subaru Impreza WRC 2001

3. JINDŘIŠEK František – Opel Calibra V 6 DTM (in detail)

E2 – Automobily civilní

1. FILIP Michal – Land Rover

2. ŠTECHR Pavel – Austin Mini Cooper

3. JINDŘIŠEK František – Porsche 930 Turbo Gemballa (in detail)

E3 – Kamióny, nákladní automobily a autobusy

1. VRBA Martin – ZETOR CRYSTAL 8011

2. PETŘÍK Ladislav – Scania 144 530hp

3. SCHREIBER Tomáš – LKT-81 Turbo

E4 – Motocykly

1. HROMADA Petr – Yamaha YZR M-1 2005

2. NAVRÁTIL Petr – Harley Davidson

3. TENK Jiří – Honda RC211V ´06 Team Repsol Honda


F: Diorama


F1 – Diorama 1/48 a větší

1. ŠVEJDA Pavel – Bastogne

2. ŘÍHA Tomáš – Abfahrt nach Frankreich

3. ŽATKOVIČ Milan – Lancia Ansaldo 1918

F2 – Diorama 1/72 a menší

1. HAMBÁLEK Jiří – Kartágo musí být zničeno

2. LEBL Jan – Vítej! – Ukrajina 1944

3. MACHÁČEK Luděk – Když deratizátor prohrává

F3 – Diorama děti do 12ti let

1. RYCHLÝ Lukáš – Brachio-Saurus

2. URBÁNEK Martin – Triceraptops

3. NĚMEC Petr – Záchrana z týlu nepřítele

F4 – Diorama děti do 15ti let

1. NETOLICKY Jan – Hands up!Nazis!

2. KUBÁNEK Jr. Roman – Počkáme

3. FOUD David – Před útokem na Filature


G: Ostatní


G1 – Sci-Fi a Fantasy

1. LUKAČOVIČ Branislav – Dreadnought MK V.

2. DROBÍK Oto – Macross Zero

G2 – Papírové modely

1. KARÁCSONY Gábor – Melandri replica

2. PATERA Marek – HMCS Agassiz

3. KRČMÁŘ Zdeněk – Hrádek u Nechanic

G3 – Kolejová technika (lokomotivy, tramvaje, drezíny, železniční děla, obrněné vlaky apod.)

1. NADRCHAL Ondřej – Parní lokomotiva 555.0153 KHKD

2. PATERA Marek – Výtopna

3. BERNT Jindřich – Kriegslokomotive BR 52


Speciální a trophy kategorie

Panthers Cup
HERMOCH Jan – F/A-18F VFA-103

Bunkr Cup
GAŽÍK Josef – LO vz. 37 A200 speciální

“der beste” cena webu www.chmelar-diorama.cz
HORT Michal – Pz.Kpfw. III Ausf. J

Airlinery 1/144
ŠEBESTA Zdeněk – Tu-154

Mekong Trophy
STRATÍLEK Marcel – “kurva, kafe bude studený”
ZIEGLER Zdeněk – A-1J Skyraider

Copycan trophy
BARANEC Jan – Fokker D.XXI

ModelWeb trophy
MALÝ Libor – “Brothers of Thunder” 3x P-47 Thunderbolt

Loctite trophy
LÁŠEK Štěpán – FW-190 D9

Cena KPM Brno
VRBA Martin – Zetor Crystal

Cena KPM Jihlava
HLAVATÝ Milan – Spitfire Mk. Vb

Cena PlusModel
ZMEŠKAL Marek – Kubelwagen

Cena SDV Model
ŠÍP Radek – JCB
HANUŠ Martin – Tatra T-111
MITTERBACH Josef – Praga RN-CAS16

Cena Bluemax
DUFEK Milan – Husarský kapitán
SÝKORA Pavel – Napoleonský bubeník
SÝKORA Pavel – Colonel Baron Lejeune

Cena MGD
KOCMAN David – Haraldovi družiníci

Patton’s trophy
VOROBOK Petr – M-24 Chaffee

Cena JMC Hobby
VRZÁK Marek – F4U Corsair
DVOŘÁK Jiří – USS Yorktown
HAMBÁLEK Vít – P-39 Aircobra

Cena KPM Mariánské Lázně
RAŠKA Pavel – Aero C-3AFG

Cena Modýlky.cz / HGW
MEDULA Tomáš – P-39 Aircobra
KUNSTÁT Jiří – FW-190 D9

Cena MPM / CMK
ZACH Luboš – Tempest Mk. II
PAVEL Luboš – IMAM Ro.57
ŠTECHR Pavel – Morris Comercial + Bofors 40mm

Cena MAN užitková vozidla Česká republika spol. s r.o.
ZÁMOSTNÝ Tomáš – MAN TGA

Divácká Soutěž
ŠVEJDA Pavel – Bastogne

Cena Bílek (z dětských kategorií)
NĚMEC Petr – Jeep
VOCŮ David – F-5E
ŠKAMPA Jan – M-8 Greyhound

Cena Bílek (z dospělých kategorií)
VOCHOC Martin – HH-60H Rescue Hawk
KUBELÍK Miloš – M 16
SAMEK Vojtěch – Challenger II

Cena KPM Plzeň
NADRCHAL Ondřej – Parní lokomotiva 555.0153 KHKD
VOROBOK Petr – Škoda RSO