VÍTĚZNÉ MODELY A MODELÁŘI

WINNERS

Fotogalerie je k dispozici i ZDE.

A: Letadla

A1 – Vrtulová letadla 1/32 a větší

1. Šebesta Zdeněk, Curtiss SB2C-4 Helldiver

2. Navrátil Petr, FE.2b

3. Pícha Petr, P-47D

A2 – Proudová letadla 1/32 a větší

1. Chmelík Tomáš, Su-27

2. Pícha Petr, MiG-23ML 4644

3. nevyhodnoceno

 

A3 – Letadla do roku 1930 1/48

1. Huryta Pavel, Caudron G .IV
2. Jirkal Martin, Fokker D. VIII
3. Navrátil Petr, Lloyd C.V

A4 – Vrtulová letadla 1/48 – detailkit

1. Choreň Josef, Fw 190A-3

2. Gruncl Ivan, Zero A6M2 model 21

3. nevyhodnoceno

A5 – Vrtulová letadla 1/48 – ready to fly

1. Pavel Luboš, Macchi C.202 Folgore

2. Scheffel Zdeněk, Polikarpov Po-2

3. Starý Vojtěch, Bf 109G-6

A6 – Proudová letadla 1/48 – detailkit

1. Hátle Jaroslav, MiG-15bisSB

2. nevyhodnoceno

3. nevyhodnoceno

A7 – Proudová letadla 1/48 – ready to fly

1. Šebesta Zdeněk, Suchoj SU-33 Flanker D

2. Našinec Ondřej, F-111F Aardvark

3. Hátle Jaroslav, F-8E Crusader

A8 – Vrtulníky 1/48 a větší

1. Rychlý Martin, CH-53E Super Stallion

2. Bílek Bohumír, Mi-24V Hind

3. Petříček Jindra, H 34 Choctaw

A9 – Letadla do roku 1930 1/72

1. Brůha Josef, BLERIOT VIII. BIS 1908

2. Trlica Michal, Fokker Dr.I (450/17)

3. Šimon Jan, Lloyd C.V

AA – Vrtulová letadla 1/72 – detailkit

1. Antfeist Miloš, Fw -190 A-8 5/JG-300 Konrad Bauer

2. Veselý Petr, P2V-7 Neptune

3. Štokr Martin, Breda BA-65 A80

AB – Vrtulová letadla 1/72 – ready to fly

1. Rajn Zdeněk, B-17G Flying Fortress (Bit O Lace)

2. Šimon Jan, Douglas Dakota mk.III

3. Starý Vojtěch, Morane Saulnier MS.410

AC – Proudová letadla 1/72 – detailkit

1. Šimon Jan, MiG-15bis

2. Štokr Martin, Boeing X-32A JSF

3. Seidl Vladislav, QF-86F Sabre

AD – Proudová letadla 1/72 – ready to fly

1. Seidl Vladislav, FJ-3M Fury

2. Šimon Jan, Northrop YB-49

3. Macourek Tomáš, F-4B Phantom II

AE – Vrtulníky 1/72

1. Černý Martin, Mil Mi-17 “SAR Líne”

2. Zítko Pavel, Mi-17

3. Macourek Tomáš, HH-60J Jayhawk

AF – Letadla a vrtulníky 1/144

1. Čvančara Karel, Curtis Hawk 75

2. Němec Martin, 314 Clipper

3. Klouček Milan, Zeppelin LZ-107

AG – Letadla a vrtulníky děti do 13ti let (včetně)

1. Křeček Jan, Fw 190 A4

2. Horký Petr, Messerschmitt Bf 109 G-14

3. Koprnický Jan, P-40B

AH – Letadla a vrtulníky mládež 14-18 let (včetně)

1. Míka David, Spitfire Mk.IXe

2. Hásek Lukáš, He-111 H-6

3. Matějček Ondřej, P-47


B: Bojová technika

B1 – Pásová technika 1/35 a větší – detailkit

1. Zmeškalovi Marek a Pavel, Pz.Kpfw.VI Ausf.B Konigstiger

2. Petrovič Zdeněk, M 42 Duster

3. Urbánek Roman, M40 U.S. Self-Propelled 155mm Gun

B2 – Pásová technika 1/35 a větší – ready to fight

1. Hort Michal, Steyr RSO

2. Bunc Marian, T-34/76 “Janošík”

3. Foud Jan, M18 Hellcat

B3 – Kolová a polopásová technika 1/35 a větší – detailkit

1. Šíla Martin, Praga PV3S ŠA

2. Nožička Jan, BM-13 Katuša

3. nevyhodnoceno

B4 – Kolová a polopásová technika 1/35 a větší – ready to fight

1. Novák Jaroslav, Scud B

2. Vinický Milan, Tatra 815 AD 20

3. Novotný Jan, SdKfz 234/4 Panzer Spahwagen

B5 – Bojová technika 1/48

1. Bunc Marian, Beute T-34/76

2. Hort Michal, Hanomag SS 100

3. Benda Radomil, KV-2

B6 – Pásová technika 1/72 a menší – detailkit

1. Zmeškal Pavel, StuH 42 Ausf.G

2. Pietras Hubert, Krab 155mm

3. Stoszek Vít, StuG 40 Ausf. G

B7 – Pásová technika 1/72 a menší – ready to fight

1. Koutný Jan, T-55AM2 “Kladivo”

2. Pietras Hubert, Mark I Female

3. Vála Jiří, Merkava MK.IIID

B8 – Kolová a polopásová technika 1/72 a menší – detailkit

1. Koutný Jan, Tatra T-815 CAP-6

2. Pietras Hubert, Scammell SV/2S

3. nevyhodnoceno

B9 – Kolová a polopásová technika 1/72 a menší – ready to fight

1. Koutný Jan, Panzerwerfer 42/Drilling

2. Macourek Tomáš, A/S32P-25 Shipboard Fire-fighting …

3. Hort Lukáš, BTR 70

BA – Bojová technika děti do 13ti let (včetně)

1. Vohlídka Šimon, T34/76

2. Záškoda Dominik, Tiger

3. Kanda Kryštof, German Sd.Kfz.9 18TON HALF-TRACK

BB – Bojová technika mládež 14-18 let (včetně)

1. Mika Marek, BMPT-72 Terminator II

2. Matouš Matyáš, Sd.Kfz 7/1

3. Míka David, Tiger II henschel


C: Figurky
C1 – Figurky do 65mm

1. Soukup Jan, HAPPY MONK

2. Mužík Libor, Geralt White Wolf

3. Musil Zbyněk, HAPPY MONK

C2 – Figurky od 65mm

1. Durdis Jan, Barbar

2. Olach Miloslav, Rakousko Uherský pěšák

3. Srba David, The Last Ronin

C3 – Busty

1. Bouzek Tomáš, Shennay

2. Soukup Jan, Anglo-Norman Crusader, 1189

3. Srba David, Medieval Footman

C4 – Viněty

1. Švejda Pavel, Vánoční pošta

2. Špaček David, Normandie

3. Dušek Jan, Gas Attack 1918

C5 – Fantasy

1. Mužík Libor, Corpse Bride

2. Bouzek Tomáš, Is this Hell?

3. Dvořák Drahoslav, Lilith

C6 – Figurky děti a mládež do 18ti let (včetně)

1. Král Martin, US.NAVY Seals Vietnam

2. Vinš Josef, Erwin Rommel

3. Malík Zbyněk, Rytíř v kanelové zbroji


D: Lodě
D1 – Plachetnice

1. Houda Vítězslav, Galion 1600

2. nevyhodnoceno

3. nevyhodnoceno

D2 – Ponorky

1. Sporka Martin, HMS Trafalgar

2. Vodička Petr, U-Boat VII A 1938 Spanish mission

3. Švihovec Petr, U-217 Type VII D

D3 – Lodě

1. Mincbergr Marek, HMS Majestic (1901)

2. Vodička Petr, ADMIRAL GRAF SPEE

3. Švihovec Petr, USS Lexington CV-2


E: Auto/Moto
E1 – Automobily závodní

1. Merhaut Jan, Sauber C22

2. Tejkl Renda, MERCEDES AMG GT3

3. Vrzal Erik, Fiat 806

E2 – Automobily civilní

1. Talian Michael, Fiat 500F

2. Mrázek Marek, Mercedes-Benz SLK

3. Profous Radomír, Ferrari 599 GTO

E3 – Kamióny, nákladní automobily a autobusy

1. Tuláček Jaroslav, Peterbilt Fire Truck

2. Sklenička Jan, Volvo F89

3. Vítovec Ondřej, Isuzu BXD 30

E4 – Civilní technika

1. Vrba Martin, Zetor Crystal 8045 s vlekem

2. Husák Karel, T100M

3. Lang Jaroslav, ks-2573

E5 – Motocykly

1. Vrzal Erik, Ducati 1199 Paningale S

2. Petříček Jindra, JAWA 50-21Pionyr

3. Karácsony Gábor, Aprilia RS-GP 2015

E6 – Auto – moto 1/50 a menší

1. Horoško Petr, Tatra 148 S3 + tandem

2. Hanuš Martin, Multicar 25 – cisterna

3. Merhaut Jan, Jawa 50 + Velorex – “Red Bull Racing”

E7 – Automobily, kamióny a motocykly děti a mládež do 18ti let (včetně)

1. Charvát Martin, Trabant 601 Limousine

2. Vinš Josef, Corvette Lola from Agents of S.H.I.E.L.D

3. Dušek Martin, Mercedes Benz 300S


F: Diorama

F1 – Diorama s pozemní technikou 1/48 a větší

1. Švejda Pavel, WILD RIVER

2. Petrovič Zdeněk, express mail

3. Fittl Roman, 15 cm schwere Feldhaubitze

F2 – Diorama s leteckou technikou 1/48 a větší

1. Scheffel Zdeněk, Další dva soudruhu?

2. nevyhodnoceno

3. nevyhodnoceno

F3 – Diorama s pozemní technikou 1/72 a menší

1. Eibich Petr, A4/V2, SS-100 Gigant, Meillerwagen

2. Balzer Jiří, Příprava 1938

3. Pietras Hubert, Zboiska village 17 IX 1939

F4 – Diorama s leteckou technikou 1/72 a menší

1. Scheffel Zdeněk, Hurricane Z5252

2. Starý Vojtěch, Il-2m3 Sturmovik

3. Král Jaroslav, Cas na prvni let / Time for first flight

F5 – Bunkry a opevnění

1. Hambálek Jiří, Vzácná návštěva – červen 1938

2. Trlica Michal, LO vz.37 typ E

3. Procházka Ivo, Připraveni

F6 – Diorama děti do 13ti let (včetně)

1. Kanda Kryštof, Camionetta as 42 Sahariana

2. Bejdák Josef, Chevrolet 30 CWT LRDG

3. Polanský Josef, Ford Mutt

F7 – Diorama mládež 14-18 let (včetně)

1. Mika Marek, T-70
2. Vinš Josef, Shkh vz.77 DANA / Brdy 2016
3. Holý Lukáš, T-34/85


G: Ostatní
G1 – Sci-Fi a Fantasy

1. Urbánek Roman, Warhammer 40,000

2. Škaryd Jan, WPK-1 Husar wz.1925

3. Talian Michael, Bf-109 VW

G2 – Papírové modely

1. Traj Michal, Tatra 815 AT-802

2. Patera Michal, Caproni Ca 3

3. Pejša Josef, Scammell Pioneer

G3 – Kolejová technika

1. Novotný Lukáš, Panzertriebwagen 51

2. nevyhodnoceno
3. nevyhodnoceno


Speciální a trophy kategorie

Hlavní cena “PANTHERS CUP” (na téma “Osudové osmičky”)
Zmeškalovi Marek a Pavel, Pz.Kpfw.VI Ausf.B Konigstiger

Cena starosty městské části Praha 9
Petrovič Zdeněk, M 42 Duster