VÍTĚZNÉ MODELY A MODELÁŘI

WINNERS

Fotogalerie je k dispozici i ZDE.

A: Letadla

A1 – Vrtulová letadla 1/32 a větší

1. CHOREŇ Josef, Focke Wulf Fw 190 F-8

2. ŠEBESTA Zdeněk, Lavočkin La-7

3. ŠVEHLA Michal, A6M2b Zero

A2 – Proudová letadla 1/32 a větší

1. CHOREŇ Josef, Me 163 V53

2. RAJN Zdeněk, F/A 18C Hornet

3. CHMELÍK Tomáš, F-105G Wild Weasel

A3 – Letadla do roku 1930 1/48

1. ŠÉBL Milan, Albatros D.III OEFFAG 253.36

2. HURYTA Pavel, RAF BE 2c

3. ZIMANDL Pavel, Albatros D.III OEFFAG

A4 – Vrtulová letadla 1/48 – detailkit

1. ŠEBESTA Zdeněk, Bristol Beaufighter Mk.VI

2. CHOREŇ Josef, Do 215 B-4

3. DOSTÁL Michal, Spitfire Mk. IXe

A5 – Vrtulová letadla 1/48 – ready to fly

1. SCHEFFEL Zdeněk, Polikarpov I-16 typ 24

2. DUNDA Tomáš, SSpitfire LF Mk.IXe

3. VOPALECKÝ Václav, P-47 D Thunderbolt

A6 – Proudová letadla 1/48 – detailkit

1. NOVOTNÝ Jan, A-6A Intruder

2. HÁTLE Jaroslav, Fouga Magister

3. KRÁL Josef, RF-4B Phantom II

A7 – Proudová letadla 1/48 – ready to fly

1. POSPÍŠIL Petr, L-159A Alca

2. HERMOCH Jan, AV-8B Harrier II.

3. PELEJ Tomáš, F-16C Block 32

A8 – Vrtulníky 1/48 a větší

1. DOSTÁL Michal, AH-1Z VIPER

2. BÍLEK Bohumír, Merlin HC.3

3. PILAŘ Zdeněk, Bell 47D Sioux

A9 – Letadla do roku 1930 1/72

1. BRŮHA Josef, Bleriot XII.

2. KLOUČEK Milan, Gotha G.III

3. ŠIMON Jan, Fokker Dr.I

AA – Vrtulová letadla 1/72 – detailkit

1. VOJTÍŠEK Miloň, SAAB B17Bt

2. SEIDL Vladislav, NC-121K Warning Star

3. ŠIMON Jan, Avia C.2

AB – Vrtulová letadla 1/72 – ready to fly

1. UJ Zdeněk, Bf-109G-6

2. ČERNÝ Martin, Fw 190A-8

3. ŠTOKR Martin, Blacburn Firebrand Mk.2

AC – Proudová letadla 1/72 – detailkit

1. SEIDL Vladislav, EF-18G Growler

2. MAREK Daniel, Horten Ho-229 V3

3. SLUNÍČKO Václav, L 39ZA

AD – Proudová letadla 1/72 – ready to fly

1. UJ Zdeněk, B-55 Corona

2. MACOUREK Tomáš, F-14A Tomcat

3. SEIDL Vladislav, F9F-8P Photocougar

AE – Vrtulníky 1/72

1. UJ Zdeněk, Mil Mi-17

2. FENCL Jiří, Mi 24

3. BRŮHA Josef, De Bothezat 1923

AF – Letadla a vrtulníky 1/144

1. MOKRÝ Ondřej, Nieuport XI

2. HURYTA Pavel, Avia B.534 IV.

3. KLOUČEK Milan, Avia B.534 IV.série

AG – Letadla a vrtulníky děti do 13ti let (včetně)

1. BŘÍZA Martin, Bf-109E

2. HORKÝ Petr, Me Bf110 C2/C-4

3. KAREL Tomáš, Messerschmitt Bf-109 G-2

AH – Letadla a vrtulníky mládež 14-18 let (včetně)

1. BŘÍZA Michal, EE Lightning F.6

2. ŠÁMALOVÁ Pavlína, F4U 1A Corsair

3. ŠSCHEFFEL Tomáš, Me-262 A1-a/U1


B: Bojová technika

B1 – Pásová technika 1/35 a větší – detailkit

1. HORT Michal, pz.kpfw I ausf A

2. URBÁNEK Roman, M18 Hellcat

3. KAPLAN Jakub, Steyr RSO MIT Pak 40/4

B2 – Pásová technika 1/35 a větší – ready to fight

1. BUNC Marian, SU-85 “Kapitán Otakar Jaroš”

2. MODŘICKÝ Ondřej, FT-17

3. HORT Michal, somua s-35

B3 – Kolová a polopásová technika 1/35 a větší – detailkit

1. ŠVEJDA Pavel, M3A1 Scout Car

2. HOŘEJŠÍ Luboš, ZIL 157K

3. VINICKÝ Milan, Land Rover Defender

B4 – Kolová a polopásová technika 1/35 a větší – ready to fight

1. HORT Michal, schwimmwagen 166

2. BUNC Marian, Škoda PA-II “ŽELVA”

3. KAPLAN Jakub, Morris Commercional CS8

B5 – Bojová technika 1/48

1. HORT Michal, Steyr 1500 A

2. STAHL Jiří, M10 IIC Achilles

3. BUNC Marian, Pz.Kpfw.III Ausf.N

B6 – Pásová technika 1/72 a menší – detailkit

1. PAVLÍK Jan, Morserzugmittel 35(t) + Pak 40

2. ZIETEK Marek, T-34/85

3. ZABÁK Pavel, Sd.Kfz. 265

B7 – Pásová technika 1/72 a menší – ready to fight

1. BERNT Jindřich, T 64 BV

2. DUNDA Tomáš, BVP-1

3. HORT Lukáš, M1A2 SEP TUSK II

B8 – Kolová a polopásová technika 1/72 a menší – detailkit

1. ZIETEK Marek, M-20

2. VOJTÍŠEK Miloň, Chevrolet CW30 LRDG

3. DUŠEK Petr, Chevrolet M6 & Fuel trailers servicing A

B9 – Kolová a polopásová technika 1/72 a menší – ready to fight

1. BERNT Jindřich, Sd.Kfz.251/1

2. HORT Lukáš, URAL 375D

3. HRDLIČKA Tomáš, P-19

BA – Bojová technika děti do 13ti let (včetně)

1. BŘÍZA Martin, Schwimmwagen Type 166

2. MIKA Marek, Pz.Kpfw.V Ausf.F “Panther”

3. ŠÁMAL Štěpán, KUROGANE

BB – Bojová technika mládež 14-18 let (včetně)

1. BŘÍZA Michal, Marder III (Sd.Kfz.139 7,62cm Pak36(r)

2. KRÁL Martin, M4A2 Sherman Pacific

3. CHMELÍK Jiří, Maz 543 + SCUD


C: Figurky
C1 – Figurky do 65mm

1. DUFEK Milan, Britský kelt

2. LUKAČOVIČ Branislav, ACNOLO DA LAVELLO, ITALIA 1414

3. ŠEBESTA Zdeněk, F.Gabreski

C2 – Figurky od 65mm

1. LUKAČOVIČ Branislav, zoldier

2. DURDIS Jan, Celt

3. KUBÁT Jaroslav, Geoffroy de Lusignan

C3 – Busty

1. KUBÁT Jaroslav, Senátor

2. OLACH Miloslav, Aquila

3. DUŠEK Jan, Jacobite Highlander

C4 – Viněty

1. LUKAČOVIČ Branislav, keltsky voz

2. SÝKORA Pavel, Angličtí lučištníci

3. PETROVIČ Zdeněk, ASASR

C5 – Fantasy

1. PEKAŘ Tomáš, Lady on the bike

2. DURDIS Jan, Rhinox

3. BILIBOV Oleksandr, Lemartes

C6 – Figurky děti a mládež do 18ti let (včetně)

1. KUBÁTOVÁ Eva, Eda

2. TRLICA Michal, In Deckung!

3. KRÁL Martin, Weihnachten an der Ostfront


D: Lodě
D1 – Plachetnice

1. ČOŽÍK František, Pourquoi pas

2. nevyhodnoceno
3. nevyhodnoceno

D2 – Ponorky

1. ŠVIHOVEC Petr, U-123, Type IX B

2. MACHÁČEK Jiří, Vynález zkázy

3. BŘÍZA Zdeněk, DKM type XXIII U-boot

D3 – Lodě

1. KHAIL Miloš, USS Milius

2. ŠVIHOVEC Petr, USS Yorktown CV-10

3. SVATOŠ Filip, USS Nimitz


E: Auto/Moto
E1 – Automobily závodní

1. MERHAUT Jan, Audi R10 TDI

2. VRZAL Erik, Fiat Mefistofele

3. MICHLÍČEK Matouš, Honda RA272, GP Mexico 1965, Richie Gint

E2 – Automobily civilní

1. PROFOUS Radomír, McLaren MP4-12C

2. JINDRLE Michal, Ferrari 360 spyder

3. ŠAFRÁNEK Jakub, MINI COOPER 998 MK.I

E3 – Kamióny, nákladní automobily a autobusy

1. HASPEKLO Roman, Daf 95XF

2. HUBNER Jiří, Citroen H
3. LIŠKA Ondřej, Tatra T-815 TP

E4 – Civilní technika

1. GREGA Juraj, Zetor 25 s míchačkou

2. GREGOR Michal, ZETOR CRYSTAL 8011

3. LIŠKA Ondřej, Zetor Crystal 12045 + RUR 5

E5 – Motocykly

1. CSITEI Bela, Honda CB750F

2. KARÁCSONY Gábor, Aprilia RSV-4 2014

3. nevyhodnoceno

E6 – Auto – moto 1/50 a menší

1. nevyhodnoceno
2. nevyhodnoceno
3. nevyhodnoceno

E7 – Automobily, kamióny a motocykly děti a mládež do 18ti let (včetně)

1. FÜRBACHER Adam, Ford Mustang
2. CHMELA Tomáš, Opel Blitzbus

3. SVATOŠ Filip, Mercedes-Benz SLS AMG


F: Diorama

F1 – Diorama s pozemní technikou 1/48 a větší

1. ŠVEJDA Pavel, Bailey Bridge

2. PETROVIČ Zdeněk, HUE 1968

3. URBÁNEK Roman, Putler

F2 – Diorama s leteckou technikou 1/48 a větší

1. CHOREŇ Josef, Horten

2. DUŠEK Jan, To je muj pták madam! Jasta 11 1917

3. KOŠEK Milan, L-59

F3 – Diorama s pozemní technikou 1/72 a menší

1. ZABÁK Pavel, U-Bahn 1945

2. MACHÁČEK Luděk, Přepadení

3. HAMBÁLEK Jiří, Z bláta do louže

F4 – Diorama s leteckou technikou 1/72 a menší

1. ČERMÁK Pavel, F4U-1A

2. ŠPITÁLSKÝ Michal, Mig 25 buried in desert

3. PROCHÁZKA Ivo, předletová příprava

F5 – Bunkry a opevnění

1. GAŽÍK Josef, LO vz.37E

2. FITTL Roman, MG-42 v palebném postavení

3. KLOUČEK Pavel, Hrad Pecka

F6 – Diorama děti do 13ti let (včetně)

1. BENEŠ Daniel, Ztracený Tiger

2. MIKA Marek, T-44 “Beutepanzer”

3. FRANC Matyáš, Lom

F7 – Diorama mládež 14-18 let (včetně)

1. SCHEFFEL Tomáš, Operace Cobra
2. TRLICA Michal, Wenn die Soldaten…

3. JELÍNEK Vojtěch, Sd.Kfz. 6/2


G: Ostatní
G1 – Sci-Fi a Fantasy

1. ŠVIHOVEC Petr, StuG. VII ZX 67 Ausf.C

2. MACHÁČEK Jiří, Mechwarrior

3. LUKAČOVIČ Branislav, x-wing

G2 – Papírové modely

1. TRAJ Michal, Usedlost z Ceskomoravské vrchoviny

2. DOSTÁLOVÁ Marcela, Carro Veloce C.V.35

3. BLAIL Lukáš, T1E1

G3 – Kolejová technika

1. NADRCHAL Ondřej, Parní lokomotiva 477.043

2. HRDLIČKA Tomáš, BA-20 ZhD

3. DRHLÍK Michal, Krasnaja zvezda


Speciální a trophy kategorie

Hlavní cena “PANTHERS CUP” (na téma “Za vším hledej ženu”)
ŠKOŘEPA Martin, Za vším hledej ženu…

Cena Starosty MČ Praha 9
ŠVEJDA Pavel, Bailey bridge

Cena KPM Jihlava
CHMELÍK Tomáš, Fiat G.50bis

Cena organizátorů soutěže Štefánikovo krídlo
ŠEBESTA Zdeněk, Zlín Z-50LS

Cena Eduard Model Accessories
KRÁL Martin , Bf 109G

Cena Roty AZ AČR Středočeský kraj
Vojtěch PROCHÁZKA, Avia BH 11

DVOŘÁK Jakub, MiG-15

Cena KPM Mariánské Lázně
ŠROM Radim, Grille Ausf.M

Cena Plus Model
SCHEFFEL Tomáš, Jagdgeschwader 26 BF-109 E-4