Z předchozích let konání Panthers Cupu už víte, že každý ročník je věnován nějakému tématu (namátkou “Ve jménu krále”, “Afrika”, či “Zvířata). Modely mající nějakou souvislost s aktuálním tématem se tak dostávají do skupiny, která soutěží o hlavní cenu Panthers Cupu. Tou je štědrá poukázka na nákup modelů, či jiného modelářského materiálu v hodnotě 4.000,-Kč u www.mpmshop.cz.

I letošní ročník má samozřejmě své téma a tím je “Souznění kovu“. O hlavní cenu se mohou utkat modeláři s modely, jejichž předlohy mají něco společného s kovem (pozor – může, ale nemusí jít přímo o znázornění kovu). Inspiraci lze najít kdekoliv, to už necháme na Vaší fantazii…

Pro soutěžení o hlavní cenu musíte ale udělat jednu důležitou věc – u registrace sdělit jakým způsobem je model s tématem spojen a nechat si orazítkovat lístek s názvem modelu. Pokud nebude lístek označen, nemůže být ani v rámci tohoto ocenění hodnocen. Model tedy předem elektronicky nebo na místě zaregistrujte do jedné ze soutěžních kategorií a po převzetí lístku si jej nechte označit razítkem.